Výměna a vrácení do 30 dní
Největší plavecký sortiment v ČR
Plavecké prodejny v Praze, Brně a Plzni

K čemu slouží odporové plavky?

Jak už název napovídá, odporové plavky zvyšují odpor proti vodě a tím ztěžují a zintenzivňují trénink. Zjistěte, k čemu slouží odporové plavky, a jak je můžete využit pro svůj trénink.

Odporové plavky

Treninkové plavky Finis Reversible Drag Suit

Odporové plavky jsou speciální plavecká pomůcka, kterou na českých bazénech zatím moc nevidíte nebo spíše si jich nevšimnete. Jsou určené pro pokročilé plavce, kteří si chtějí ztížit trénink, více si zaposilovat nebo zvýšit fyzickou kondici. Platí zde také staré pořekadlo: „Těžko na cvičišti - lehko na bojišti."

Pokud budete trénovat s odporovými plavkami, získáte větší sílu, kterou pak využijete při závodech, kdy navléknete plavky skvěle hydrodynamické a bude se vám plavat velmi lehce. 

Odporové plavky Mad Wave Drag Shorts

Odporové plavky jsou vyrobeny ze speciální síťoviny a nosí se vždy přes klasické plavky. Jsou unisexové, proto je mohou navléknout ženy i muži. Síťovina plavek je dvouvrstvá a velmi volná, proto se mezi oběma vrstvami zachytává voda, která ztěžuje plavci pohyb dopředu. Tím, jak se plavky zvětší, navíc zvětšují svoji plochu, čímž kazí hydrodynamický tvar těla. Proto musí plavec překonávat větší odpor vody, a tedy na plavání vynaložit více sil. Vyzkoušejte je! Sami poznejte přínos.Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě