Výměna a vrácení zdarma do 30 dní
Největší plavecký sortiment v ČR
Plavecké prodejny v Praze, Brně a Plzni

Nejprodávanější plavky léta 2019

Nejprodávanější plavky léta 2019

Léto je v plném proudu i u nás. Zajímá vás, které plavky jsou nejprodávanější? Pojďte se ještě svézt na společné vlně a podívejte se, jaké plavky si můžete rychle pořídit.

Top plavky letošního léta

Proč se některé plavky prodávají více a některé méně? To je velice individuální záležitost, ale ukazuje trend, co plavci momentálně chtějí a jaké barvy, případně modely preferují. My jsme pro vás vybrali nejprodávanější kousky. S námi budete v obraze a neunikne vám žádná novinka nebo trend.

Pánská pětka

Speedo Endurance+ Jammer jsou stabilní v našem sortimentu a drží si pořád první poziciSpeedo Scope 16 Watershort Fed jsou pánské šortky, které se hodí do bazénu i na pláž. Jedná se o velice preferovaný střih plavek i na vodní sporty. Plavky mají vnitřní síťovanou kapsu a tkaničku na utažení. V další kategorii plavek typu brief se řadí mezi nejprodávanější Speedo Gala Logo, které jsou odolné proti chlóru a zatržení. Ze superhrdinské kolekce jsou nejoblíbenější Arena M Super Hero a barevné Funky Trunks.

    

Dámská pětka

Speedo Waterflow/Fireglam Flip jsou plavky nejprodávanější v dámské kategorii, které jsou oboustranné a více vykrojené. Stylově elegantní a jen tak se neprodřou. Vydrží i několik sezón. Funkita Rusted Diamond Back si drží druhou pozici pravděpodobně také proto, že drží dlouho jasné barvy. Už několik let se těší oblibě díky své nadčasovosti v provedení. Arena Ren Two Pieces jsou sice nenápadné ale nachází si mnoho spokojených plavkyň, které v nich našly pohodlí.

Arena Cross Bandeau si získaly oblibu hlavně u moře, protože díky hladkému materiálu se na ně nelepí písek a mají vyjímatelné vycpávky. Plavky jsou podšité podšívkou, nejen díky tomu déle vydří a nejsou průhledné. Dámskou pětku uzavírají barevně výrazné plavky Michael Phelps Oasis Racing, které se hodí na dovolenou, ale i na trénink. Nemají podšívku a rychleji schnou.

    

Další novinky

Arena uvedla první novinky, o kterých se můžete dočíst v minulém článku. Další se chystají, tak zůstaňte naladěni na naší vlně, ať vám nic neunikne. Nezapomeňte sledovat náš Facebook a Instagram, kde se dozvíte nové informace z první ruky.Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Po–Pá 9:00–18:00
O víkendu máme zavřeno
U Průhonu 17
Praha 7 - Holešovice
Zobrazit na mapě

Brno

Po–Pá 9:30–12:00 a 12:30-18:00
O víkendu máme zavřeno
Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Plzeň

Po–Pá 9:30–12:00 a 12:30-18:00
O víkendu máme zavřeno
nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě