Nenechte si ujít podzimní barevné novinky

S nástupem podzimního počasí jsme pro vás připravili novinky od různých značek, které vás jistě potěší. Laďte s okolím a vyberte si (nejen) barevné plavky. Podívejte se, co jsme pro vás připravili.

Novinky od oblíbených značek

Podzimní sezóna je jako stvořená k pořízení nových plavek a plaveckého vybavení. My to víme, a proto jsme se pořádně připravili. Novinek je mnoho, a tak jsme vybrali ty nejzajímavější.

Začneme hned novými krátkými tréninkovými ploutvemi Hydroblade od Tyru, které zaujali i našeho swimaholica Tomáše Frantu a vyzkoušel je pro vás. Ploutve jsou dostupné v různých velikostech a barvách, mají volnou patu a tím umožňují větší rozsah pohybu v kotníku. Oceníte i boční lišty, které vám zajistí lepší kontrolu kopu. Určitě chcete zažít pocit z těchto nových ploutví na vlastní kůži.

Závodní pánské plavky Venzo Genesis, také od Tyru, vás na první pohled zaujmou svým designem. Díky ultra hladkému vláknu zajišťují nulové tření. Plavky nemají švy. Technologie, která byla při výrobě použitá zabraňuje prosakování vody do látky, což všichni závodníci požadují. Naproti nim stojí barevné tréninkové jammery od Funky Trunks Frickin Laser, které můžete nosit pravidelně a vydrží vám dlouhou dobu. Odolnost proti chlóru zajistí látka C-Infinity. Plavky mají částečnou a tenkou podšívku.

 

Na plavkyně jsme nezapomněli a určitě bychom vypíchli z nabídky nové dvoudílné plavky od Funkity Streaker a Frickin, které se nesou opravdu v duchu barevného podzimu. Uvítáte dlouhou výdrž a odolnost proti chlóru při každém tréninku. Na plavky se prostě můžete spolehnout. Plavky s pandou už tady byly, ale tentokrát máme i další, dámské jednodílné a v růžové z eco materiálu, který je šetrnější k životnímu prostředí. Plavky mají podšívku a dobře schnou. V modrém provedení jsou dostupné i v dívčích velikostech.

   

Od Aqua Sphere nám dorazil nový antifog Scubapro - protimlžící sprej. Jestli nejste spokojení se svým stávajícím antifogem, tak vyzkoušejte tuto novinku. Obsah je 30 ml v balení a lehce se nanáší. Do sortimentu plaveckých bójek nám také přibyla další bójka Aqualung o rozměrech 71x36 cm a s objemem 15L. Do bójky si uložíte menší věci, nafouknete, připnete a plavete. Bójka má dvě komory, které zajistí, že vaše věci zůstanou v suchu. Poslouží vám také, jako záchytný bod, fyzicky i vizuálně pro okolí.

Nové brýle od Tyru Special Ops zapluly krásně do rodinky brýlí. Tyto brýle nejsou polarizované. Jsou hypoalergení a nemají vyměnitelný nosník. To je ale v tomto případě jejich výhoda. Nosník se přizpůsobí vašemu obličeji a nehrozí vylomení nebo jeho ztráta. Praktická taštička od Areny Team Pocket vám nahradí vaší stavájící kosmetickou tašku. Využijete jí totiž nejen na plavecké tréninky. Možná si říkáte, že je to jen další taštička, ale tato je od Areny přímo pro plavce!

   

Kdo z vás je v Arena týmu, tak by měl "nasadit" nový Team Swimbag na plavecké pomůcky. V tomto vaku naleznete i další menší vak, takže si můžete i věci oddělit od sebe, nebo ten menší použít na osobní věci. Pro ty, kdo nemají rádi mikrotenové vlákno Speedo připravilo nový bavlněný ručník Leisure Towel. Díky svým rozměrům 90x180 cm se vám vejde vždycky s sebou do jakéhokoliv vaku. Je k dispozici ve čtyřech barevných variantách, takže si vybere opravdu každý.

 Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě