Novinky od značek, které možná neznáte

V naší měsíční sadě novinek od různých značek vám přinášíme ještě jeden díl, ve kterém se podíváme na další značky, které mají také hodně co nabídnout. 

Tyr, Funkita, FunkyTrunks a Mad Wave

I tyto značky mají své novinky a určitě stojí za to se na ně podívat. Ať už potřebujete nový batoh, plavky, ručník nebo nějakou plaveckou pomůcku, tak u nás naleznete vše, co by se vám mohlo hodit. Novinky máme také samozřejmě i pro pány, tak se nebojte prolistovat pánskou sekcí. Nechceme vás však utopit přílivem novinek, ale inspirovat.

Dámské jednodílné plavky od Funkity Colour Burst vás rozzáří svými barvami. Tolik krásných barev na jedněch plavkách udělá váš den pozitivnější a ukážete se světu v rozjařených barvách. Plavky jsou ze 100 % polyesteru a vydrží dlouhodobé působení chlóru i sluníčka. Navíc neztrácí barvy a zůstávají stále veselé. Díky podšívce nejsou po namočení průhledné a zachovají si delší životnost. Podobně veselé barvou jsou i plavky od značky Tyr Wave Rider, které vás svým provedením nezklamou a dlouho vydrží.

 

Ručník z mikrovlákna Camouflage s maskovaným motivem přijde vhod i plavci, který není zrovna vojákem. Oceníte, že vám ručník rychle uschne a zároveň rychle absorbuje vodu. Praktickým poutkem ručník rychle zabalíte. Rozměry ručníku 70x140 cm jsou ideální na bazén nebo k vodě. Dámy v růžovém mohou odlehčit vojenským motivům plaveckou deskou s motivy donutů a ukáží tak svoji pohodovou náturu. Deska je klasická s tvarováním pro lepší úchop

 

Samozřejmě všichni potřebujeme nějaký batoh nebo vak na plavecké potřeby. Záleží, jestli používáte všemožné pomůcky, jako ploutve, packy a tak podobně nebo jenom vezmete plavky, ručník, brýle a jdete si zaplavat. Každopádně se batoh Black Widow hodí i k uchování jiných věcí než plaveckých. Ideální na turistiku nebo cestování. Oproti tomu je vak Pengoo s motivem tučňáků dobře skladný a skromně malý. Hodí se každému, kdo chce mít veselý motiv, a nejen jednobarevný vak na plavky.

 

Kdo si potřebuje zacvičit na suchu a podpořit své plavecké úsilí, tak ten si určitě pořídí posilovač Sling Trainer. S tímto pomocníkem procvičíte skoro celé tělo a nezabere ani moc místa. Je vyrobený z odolného materiálu a úchyty se dobře drží. Vyzkoušejte svoji "posilovnu" v krabičce. Podívejte se na naše video.Rádi bychom připomněli plaveckou parku, o které jsme už psali v jiném článku. Hodí se každému plavci na tréninky, který potřebuje něco víc než jen župan. A hlavně na závody!

 Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě