Plavecká parka

Profesionálové už ví...Hobíci možná také, ale mnoho z nás to třeba ještě nikdy neslyšelo. Uvádíme novinku v našem e-shopu, a tak se s vámi chceme podělit o pár zajímavých informacích ohledně plaveckých parek.

Co je plavecká parka

Plaveckou parku jsme všichni už někdy viděli na závodech, kde nastupující plavci přicházejí k prezentaci v takovém „županu“. Výhodou parky je, že drží teplo, a proto je vhodná i na venkovní plavání, kdy se potřebujete rychle rozehřát, nebo naopak udržet svaly již zahřáté z předchozí rozcvičky. Takže před i po závodu. Výhodou je, že parka vám dovolí se rozcvičit a protáhnout svaly, a přitom si jí nemusíte sundávat. Udrží vás v teple i za chladného počasí.

Tyr Alliance Team Parka

Je vyrobena z nylonu a vnitřní podšívka je z polyesteru, která zajišťuje stálé teplo. Parka má zapínání na zip, a to, jak v horní, tak i ve spodní části. Kapuce je se šňůrkami na utažení pro větší komfort. Kapsy má zvenku i zevnitř. Vnitřní kapsa je na zip pro bezpečnější uchování věcí. Dříve moderní vychytávka, ale dnes už standard je jedna kapsa v rukávu pro mobilní telefon. Nemusíte se bát, že by vám foukalo do rukávu, protože jsou nastavitelné pomocí suchého zipu.

Parku může používat opravdu každý. Není určená jen pro závodní plavce. Jistě její vlastnosti ocení každý plavec či plavkyně, než skočí do vody, i po tom, co z vody vystoupí. Jako dobrý tip pro juniory/děti, které posíláte do plaveckých škol, je parka vhodná, aby při instruktáži a čekání nenastydly, jejich svaly zůstaly zahřáté i těsně před tím, než skočí do bazénu.

Plavecká parka Tyr modrá Plavecká parka Tyr černá

V tuto chvíli máme v e-shopu dostupná dvě barevná provedení (modrá a černá) od společnosti TYR v různých velikostech, aby si vybral opravdu každý. Nebo i jiných výrobců. A proč právě TYR? Společnost TYR byla založena v roce 1985 v Kalifornii. plaveckým designerem Josephem DiLorenzo a Olympijským bronzovým medailistou z roku 1972 Stevem Furnissem. Od svého založení se stal TYR jednou ze světově nejrozšířenějších značek v plavání a triatlonu. Neustále se posouvá díky inovaci a designu.

Vyzkoušejte rozdíl mezi plaveckou parkou a klasickým županem. Sami uvidíte rozdíl.

Jak vypadá plavecká parka Tyr v praxiParka BornToSwim Gen-X Parka Black/Blue
XXXL
XS
S
M
XL
XXL
Parka BornToSwim Gen-X Parka Black/Blue
3 699 Kč
Odešleme do 5 pracovních dnů

Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě