Podívejte se na novou kolekci Speedo a další novinky

Zima je v plném proudu a Speedo již uvedlo novou kolekci zima/jaro 2020. Opravdu by vám tyto novinky neměly uniknout, protože jsou zase o (k)rok lepší. Jste zvědaví, jaké "pecky" pro vás máme?

Nová kolekce Speedo 2020

Jako první v novém roce přišlo Speedo s novinkami a novou kolekcí. Mnozí z vás již netrpělivě čekali a ptali se nás, kdy už to bude. S radostí oznamujeme, že teď! Jedná se hlavně o plavky z nového materiálu (chlóru odolný elastan), které se hodí i do páru, nové řady brýlí, potřeby pro děti nebo nohavičkové plavky pro dámy. Záběr je opět hodně široký.

Tech Placement Jammer pánské plavky v oblíbeném střihu a dámské Tech Placement Muscleback Girl. Dá se říci, že ať už sami, nebo s partnerem se v nich budete cítit skvěle. Nejen díky designu a barevnému provedení, ale i kvůli materiálu, který je 10x odolnější než klasické materiály. To znamená, že vám plavky vydrží desetkrát více než jiné plavky. Nebo byste pánové raději plavky s kratší nohavičkou ve stejném stylu?

Pánské plavky Speedo typu jammer  

Pro plavkyně Speedo rozšiřuje nabídku o další pohodlné plavky s nohavičkou a všitou podprsenkou. Boomstar Splice LegsuitEssential Endurance+ legsuit jsou z materiálu, který vydrží ještě déle, a to až 20x. Navíc jsou odolnější proti prodření a protržení. Skvěle vám padnou a budete se v nich cítit jako ryba ve vodě. Máte raději dvoudílné plavky? Speedo myslí na všechny, a proto uvedli krásné, kvalitní a pohodlné Solid U-Back 2 Piece. Rychleji schnou, protože jsou bez podšívky a dají vyniknout přednostem.

  

Na vaše malé plaváčky se také dostalo. Pro malé slečny jsou nejstylovější Koko Koala Frill nebo jejich méně výraznější verze Koko Koala Digital. Materiál je stejně kvalitní, jak jste u Speeda zvyklí a dlouho vydrží. Pro kluky jsou připravené dinosauří plavky s výstupky na boku, které dodávají plavkám na originalitě. Plavky rychle schnou a v pase mají elastickou gumu.

  

Nepřehlédněte novou sérii brýlí Hydropulse a Aquapulse pro. Jedná se o univerzální plavecké brýle pro muže i ženy. Brýle jsou pohodlné na nošení a ve vodě poznáte jejich kvality. Cenově se jedná o střední třídu, ale u Speeda se cena neodráží na kvalitě. Brýle jsou prostě skvělé a může si je dovolit každý. Pro nejmenší plavce (2 - 6 let) se jako novinka ukázaly brýle Disney Frozen 2 s flexibilním nosníkem, UV filtrem a proti mlžící vrstvou. Díky jednoduchému pásku je s brýlemi snadná manipulace.

  

A co nějaké plavecké doplňky? Na ty přeci nemůžeme zapomenout! Například silikonové plavecké čepice s pohádkovými motivy Disney Junior Print Cap nebo chlapácké Stormtrooper, s motivy Star Wars. Používáte při tréninku také ploutve? Vyzkoušejte novinku s volnou patou Biofuse Fitness Fin a posilněte svaly ještě víc. Díky volné patě budete mít pružnější a flexibilnější kotník.

  Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě