Rozhovor s novým členem týmu v Brně

Abyste lépe poznali našeho nového Swimaholica, který vám bude pomáhat s nákupy v naší nové prodejně, tak jsme s ním pro vás připravili krátký rozhovor.

Jak jsme již slibovali v minulém článku, tak jsme pro vás máme rozhovor s naším novým členem, který je od začátku května na prodejně v Brně. Tomáš má na starosti chod prodejny, a rád vám pomůže radou i zkušeností.

Ahoj Tomáši, představ se nám trochu, kdo jsi?

Jak už víte, jmenuji se Tomáš Emr, a to, co by mě nejlépe podařilo popsat je fakt, že jsem sportovec tělem i duší. Život bez sportu si nedokáži představit.

A jaký je tvůj vztah k vodnímu živlu?

Můj vztah k vodě je jen pozitivní. Okolo vody se pohybuji od malička a vodu mám moc rád. Dokonce jí mám i ve znamení a provází mne celý život. Pravděpodobně mě bude provázet i nadále. Od deseti let jsem se vrcholově věnoval veslování, a od teď mám v plánu veslovat jen pro udržení kondice a radosti (požitek) ze sportu. 

Věnuješ se veslování, co tě na veslování baví, a kdy je to naopak výzva?

Nejvíce mě baví, když je venku okolo 20 stupňů, nefouká vítr a svítí sluníčko. To jsou ty nejlepší chvilky, úplný ráj. A výzva? Asi vždy, když dojdou síly a ty docházejí docela často :-) Také, když jsem opravdu unavený, mám před sebou další fázi tréninku a musím ji odtrénovat, jak nejlépe to jde. Neustále posouvat svoji fyzičku dál a dál.

Pochlub se nám nějakými výsledky

Doufám, že pár slušných úspěchů mám za sebou. 7. místo na Mistrovství světa juniorů, 10. místo na Mistrovství Evropy dospělých, 5. a 7. místo na Světovém poháru.

Víme o tobě, že v tréninku dokážeš "jet na krev" a dáš do toho všechno. Umíš i odpočívat?

Odpočívat umím velice dobře a dělám to moc rád :-) Vždy jsem si dělal legraci, že to byly nejlepší chvilky ze dne, momenty, kdy se nic nedělalo a odpočívalo se :-)

Co děláš, když nevesluješ a nesportuješ?

Hlavně odpočívám. Nedávno jsme si pořídili s přítelkyní pejska, tak s ním chodím na procházky, ale jinak dělám obyčejné věci, jako chození na pivo s přáteli, a nejvíce se teď snažím věnovat přítelkyni, kterou jsem zanedbával, když jsem byl mimo Brno.

Na co se těšíš v rámci své nové práce pro Swimaholic Brno?

Nejvíce? Asi na to, že potkám hodně nových lidí (sportovců), se kterými si určitě budu mít co říci. A také na tu výzvu, která se mi v Brně naskytla, že budu (jsem) v prodejně, která je nová a já bych byl moc rád, kdyby se mě podařilo to tady pořádně rozjet :-)

Tomáši, děkujeme za rozhovor, a přejeme ti mnoho nejen sportovních úspěchů. Ať se ti u nás líbí!Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě