Škola motýla - souhra

Kdo zvládá delfínové vlnění a práci pažemi, tak je načase to pěkně spojit a ukázat světu pořádného motýla. V dnešním videu uvidíte, jak na to.

Motýlová souhra

A je to tady! Váš vysněný cíl. V našem dalším motýlkářském videu uvidíte, jak skloubit to, co jste se už naučili v předchozích dílech. Možná jste doteď vypadali, jako larva, která se o něco pokouší. Nikdo kromě vás nevěděl, co z toho bude. Teď je pravý čas ukázat, že se z larvy vylíhnul parádní motýl, který se rozhodně nebojí vydat ze sebe to nejlepší.

Pojďme si souhru popsat trochu technicky. Při záběru pažemi kopnete poprvé a vydechujete do vody (čím více se budete zlepšovat, tak tím později budete provádět kop), při ukončení záběru s podporou kopu vysunete hlavu z vody a nadechnete se. Potom ihned skloníte hlavu a švihem přesunete paže do vzpažení - podobně, jako u plaveckého způsobu kraul, akorát soupažně. Ruce držíte co nejblíže středové ose těla a druhý kop následuje při ponořování paží do vody. Trupem provádíte delfínovou vlnu.

Celý cyklus uvidíte názorně předvedený ve videu. Pokud máte dojem, že to není pořád "ono", tak určitě neváhejte požádat zkušeného trenéra, aby se na vás podíval a poradil vám. Nebo se podívejte od začátku na naší školu motýla. 

Nezapomeňte se nás ptát pod videem na otázky, které vás k souhře zajímají. Pokud vám něco nejde, tak je potřeba to řešit. Ještě se můžete těšit na bonusový díl, kde probereme vaše nejčastější dotazy. Trenérka Denisa se bude věnovat vašim dotazům z FacebookuMy vám rádi poradíme, protože v tom plaveme s vámi. Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě