Startujeme školu motýla

Máme pro vás další plavecký seriál! Tentokrát se jedná o plavecký styl motýl, také známý jako delfín, na který mnoho z vás již netrpělivě čekalo.

Plavecký styl motýl

Odstartovali jsme novou školu motýlka s profesionální trenérkou Denisou Uhrovou, kterou můžete znát z workshopu a našich videí o posilování a výživě. Můžete se těšit na čtyři díly. V klidu a postupně budete mít čas na všechny nácviky, které vás dovedou k vysněnému cíli. Budeme rádi, když se nás budete pod videi ptát, co vám nejde a s čím třeba ještě potřebujete poradit. 

Věděli jste, že při plavání motýlka o vás nemusí vědět celý bazén? I tímto stylem se dá plavat plynule a řekněme i vkusně. Pro mnoho plavců je motýl velice náročný a moc daleko tímto způsobem nedoplavou. Pokud však zvládnete správnou techniku, tak si plavání tímto stylem opravdu užijete i bez velké energetické náročnosti. V našem seriálu vám ukážeme, jak na to

  

První díl je zaměřený na delfínové vlnění. Ze začátku budete potřebovat pomoci ke správnému zvládnutí také ploutve. Tak na ně nezapomeňte až se budete vrhat do tréninku. U nás si ploutve vybere opravdu každý plavec. Pokud potřebujete poradit s výběrem, tak jsme pro vás natočili speciální video Ploutvičkový speciál, kde se dozvíte, jaké ploutve správně vybrat a jak s nimi plavat.

Nezapomeňte si zaškrtnout odběr aby vám neuniklo další video. Sledujte nás také na Facebooku a Instagramu.Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě