Škola plavání aneb na kraul není nikdy pozdě!

Plavete si takhle v bazénu svým stylem "ala paní radová" a říkáte si, jak to těm plavcům okolo jde a že byste tak chtěli plavat také? Ale jak začít, že? Máme řešení! Naše série videí Škola plavání vám s těžkými začátky pomůže. Sympatická trenérka Denča ze Swim well vám poradí, jak správně dýchat i jak plavat správně kraulové paže i nohy. Pojďme na to! :-)


 

Co je základem úspěchu? Mít kuráž a nebát se! A pokud strach máte, což je naprosto lidské a normální, stačí mít chuť ho překonat. Že je to možné, ukazuje například článek o strachologii plavání. 

„Sportem ku zdraví!” Toto heslo zná každý a je to jeden z důvodů, proč je plavání dobré. Víte, že vás může například zbavit bolesti zad? Kromě toho napomáhá hubnutí i získání skvělé fyzické kondice. A samozřejmě, tak jako každý pohyb, plavání vyplavuje endorfiny, které zahání špatnou náladu. Máte-li tedy nějaké chmury, pojďte s námi do bazénu!

Pojďte se vrhnout na plavání a pokořit kraul stejně jako Ančí z prvního videa :-)

Ano, správné plavky jsou důležité. Naštěstí jich máme opravdu hodně a dokonce vám poradíme, jak si vybrat ty správné. 

Už máte plavky a jste připraveni zahájit výuku plavání? Pojďte se tedy seznámit s trenérkou Denčou, která vám o plavání něco poví :-)

Jste rozhodnuti dát „paní radové” sbohem i vy? Mrkněte na další článek, kde vás čekají tři lekce kraulu!

Ať to plave!

Alča ze Sportex partyVšechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě