Velké porovnání plaveckých batohů 2024

Vybíráte batoh na plavání, který bude sloužit nejen na závody, ale také na soustředění a nošení plaveckých pomůcek? Všechny značky jako TYR, Arena i třeba Speedo mají svůj velký batoh na tyhle účely, ale který je ten nejlepší, největší nebo má nejvíc kapes? Vzali jsme 5 batohů od značek Arena, TYR, Speedo, Mad Wave a Finis a dali jsme je naší Barče na porovnání a vyzkoušení. No a samozřejmě jsme našli jasného vítěze. Který to byl se dočteš tady!

Finis Team Backpack 2.0

Mad Wave Lane 70 backpack

Speedo Teamster 2.0 Rucksack 35 litrů

Arena Team Backpack 45

Tyr Alliance Team Backpack 45L

 

Při porovnávání těchto batohů jsem se do všech snažila sbalit na trénink. Do všech batohů se mi pohodlně vlezly ploutve, šnorchl, plavecká deska, piškot, packy a ostatní věci potřebné k plavání.

Nejpohodlněji jsem se sbalila do batohu Arena Team Backpack 45 a do batohu Tyr Alliance Team Backpack 45L. Oba tyto batohy mají dostatečně velkou hlavní kapsu a dostatečné množství menších kapes. Batoh od značky Tyr má na za mě oproti batohu Arena vhodněji řešenou kapsu na boty. Díky objemu těchto batohů se do nich sbalíte i na prodloužený víkend mimo bazén.

Kdybych proti sobě postavila batohy Speedo Teamster 2.0 Rucksack 35 litrů a Finis Team Backpack 2.0 tak bych každý batoh doporučila jinému spotřebiteli. Batoh značky Finis bych doporučila plavcům, kteří s batohem půjdou i do práce. Působí elegantním dojmem, tak se nemusíte bát batoh do práce vzít. Batoh značky Speedo působí naopak více sportovně, opticky je menší ale objemově nikoliv. Tento batoh bych doporučila dětem. Dětem batoh bude na zádech hezky sedět a nebude k jejim vzrůstu působit příliš velký. Zároveň si barevně vyberou jak kluci tak holky, barev a dizajnů je opravdu velké množství.

Batoh Mad Wave je objemově zlatou střední cestou. Má dostatečné množství kapes. A nabízí se v mnoha barevnách kombinací. Tento batoh bych ale nedoporučovala dětem, je totiž poměrně těžký.

Vezmu-li všechny batohy a porovnám je v poměru cena výkon, volila bych jednoznačně Arena Team Backpack 45. Ze všech porovnávaných batohů je nejlevnější a zároveň velmi praktický! Zároveň v sobě skrývá překvapení v podobě malého vaku, který lze využít i samostatně. Každopádně zda vybíráte batoh, který vás nezklame, zastavte se na jedné z našich prodejen a batohy si vyzkoušejte. Nejdůležitější je váš vlastní pocit, to jak se vám batoh nosí a jak vám se líbí.

 

Celkové porovnání podle ceny / objemu / něco navíc

Finis

Cena:1999Kč

Objem: 35 litrů

+: elegantní vzhled, karabina

Mad Wave

Cena: 2499Kč

Objem: 40 litrů

+: kapsa na brýle, široké otevření hlavní kapsy

Speedo

Cena: 1999Kč

Objem: 35 litrů

+: svou velikostí a stavbou vhodný i pro děti, hodně barevných kombinací

Arena

Cena: 1749Kč

Objem: 45 litrů

+: hodně kapes, prostorný, karabiny

Tyr

Cena: 2199Kč

Objem: 45 litrů

+: hodně kapes, velká kapsa na boty, karabinyVšechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě