Vybavte se na cvičení doma

Vybavte se na cvičení doma s naší novou sadou Swimaholic Dryland Set. Podívejte se, jaké možnosti cvičení nabízí, a jak tuto sadu můžete využít pro vaše cvičení doma.

Cvičte doma s pomocí Swimaholic Dryland setu

Máme pro vás zásadní novinku pro cvičení doma nebo kdekoliv jinde mimo bazén. Nově naleznete v našem sortimentu kompletní set k vaší oblíbené gumě na cvičení. Tentokrát je vše v jednom balíku! Nemusíte již pořizovat zvlášť gumu jen s packami nebo klasickými úchopy. V našem Swimaholic Dryland setu budete mít oboje varianty úchopu a také něco navíc! 

Swimaholic Dryland set

Dryland set jsme otevřeli a pořádně vyzkoušeli. Přečtěte si naši recenzi, ať zjistíte, jestli byste set využili i pro vaše trénování. Sada obsahuje 130 cm dlouhou posilovací gumu, k tomu dva typy úchopů - madla nebo packy, upevňovací pásky a navíc dva kotníkové adaptéry (popruhy). Celé balení je zabaleno v originálním meshbagu, a tak se nemusíte obávat navlhnutí nebo plísně. Simulujte plavecké pohyby a zvyšte svoji sílu i vytrvalost.

Swimaholic Dryland set adaptéry

Vraťte se do bazénu připraveni a plní síly. Prokládejte trénink ve vodě také tzv. ‚‚suchou přípravou‘‘ a zlepšení síly a vytrvalosti na sebe nenechá dlouho čekat. Podělte se s námi i ostatními plavci (na Facebooku nebo Instagramu) o zážitky a výkony při cvičení s naším Dryland setem. Nezapomeňte, že za produkty Swimaholic si stojíme celou naší plaveckou vahou, a kdyby nastal jakýkoli problém, tak provedeme ihned výměnu nebo vrátíme peníze.Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě