Výměna a vrácení zdarma do 30 dní
Největší plavecký sortiment v ČR
Plavecké prodejny v Praze, Brně a Plzni

Suchá příprava

Suchá příprava

V dnešním článku si shrneme a podíváme se na suchou přípravu plavce. Proč je důležitá a co všechno obsahuje? Nezapomněli jsme také na vámi oblíbená videa, ve kterých budete mít možnost nahlédnout pod pokličku.

Posilování pro plavce

Nejen o posilování pro plavce byl náš workshop o kterém jsme psali zde. Pro ty z vás, kteří se nemohli z různých důvodů zúčastnit jsme připravili dnešní shrnutí. Tři díly, které se týkají přípravy plavce na suchu vám umožní lepší vhled do této problematiky a pomůže utříbit si informace, které už třeba trochu máte.

Denisa Uhrová, profesionální trenérka plavání a fitness ze Swim Well radí, jak správně využít posilovnu pro zlepšení plaveckého výkonu. Posilovny se nemusíte bát je to skvělý doplněk k plavání, který vám pomůže se zlepšit. A pokud si nejste jisti správnou technikou nebo máte strach jestli to zvládnete, tak neváhejte využít služeb trenérů, kteří vás tréninkem provedou. Neriskujte zbytečně zranění.

Výživa, doplňky a regenerace pro plavce

Každému z nás je jasné, že správná výživa vede k lepšímu výkonu a spokojenějšímu životu. Ne všichni v tom ale mají jasno. Ano, i výživa je individuální, ale základy zůstávají stále stejné. To nás vede k zamyšlení, co ještě navíc pro sebe udělat, když už máme jídelníček správný a chceme se posunout ještě dále? Jako třešnička na dortu se nabízí doplňky výživy v různých formách. Ale pozor, jedná se o "doplňky" a ty nenahrazují pestrou stravu.

Tématu rozcvičky a strečinku jsme se již věnovali v minulém článku s videem, kde jste již získali, nebo můžete získat (pokud jste ještě nečetli/neviděli) cenné informace. Patří do dnešního tématického bloku, kterým krásně uzavírá téma "Suchá příprava plavce". 

Nezapomeňte si zaškrtnout odběr, aby vám neuniklo žádné další Sportex video a sledujte i náš Facebook a Instagram.Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Po–Pá 9:00–18:00
O víkendu máme zavřeno
U Průhonu 17
Praha 7 - Holešovice
Zobrazit na mapě

Brno

Po–Pá 9:30–12:00 a 12:30-18:00
O víkendu máme zavřeno
Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Plzeň

Po–Pá 9:30–12:00 a 12:30-18:00
O víkendu máme zavřeno
nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě