Když dojde k přetržení vašeho pásku na plaveckých brýlí, je to neštěstí. Ale nemusí to být žádná katastrofa, když budete mít po ruce náhradní silikonový pásek, díky němuž se můžete hned vrátit zpět ke svému plaveckému tréninku či závodu.
Swans Silicone Strap SRB-301 je univerzální náhradní pásek k plaveckým brýlím, který přijde vhod kdykoli, když dojde k nečekanému přetržení vašeho stávajícího pásku.
Na výběr máte ze šesti barevných variant, takže je můžete barevně sladit s vašimi brýlemi. Součástí pásku je take spona, díky níž přizpsůobíte délku pásku velikosti své hlavy.
Šířka pásku: 8 mm
Délka pásku: 85 cm
Materiál je 100% silikon - Silikon je velmi elastický materiál s velmi dlouhou životností. Po použití doporučujeme opláchnout pod tekoucí čistou vodou a nechat důkladně vyschnout.
Parametr | Popis |
---|---|
Materiál | 100% Silikon |
Barva |
Růžová
Zelená Červená Žlutá |
Že je zima v Česku dlouhá, temná a pokud ji netrávíte někde v horách, tak i nepříjemná, to není žádná novinka. Kvůli kratším dnům a nedostatku slunečního svitu je tak naše tělo vystaveno nežádoucímu stresu a jarní období by se mělo nést v duchu restartu těla i mysli. Plavání proto představuje ideální způsob, jak podpořit přirozený detoxikační proces a zlepšit celkovou pohodu organismu.
Hledáme sportovce, ideálně plavce (plavkyni), který/á nám pomůže se starat o naše zákazníky. Hledáme právě Tebe?
Plavecké gumy nebo také expandery jsou asi nejzákladnější pomůckou pro přípravu plavců na suchu. Pomáhají nejen posílit záběrové svalstvo, ale také zlepšit techniku. Víte ale, jak je správně používat?
Většina rodičů chce u svých dětí probudit touhu po poznávání okolního světa všemi smysly a jedním z nich může být i kladný vztah ke sportu. Plavání patří k těm nejzákladnějším a nejkomplexnějším zároveň, ale jak už to tak bývá, koluje i okolo něj řada mýtů. Zeptali jsme se zakladatelky plavecké školy Aquatics Prague No1 Gabriely Minaříkové na správný postup.
Firma Swans je světovou jedničkou na brýle. Vznikla již v roce 1971 v Japonsku. Jejich hlavním zaměřením byly nejprve lyžařské brýle a poté i plavecké. Jejich specialitou je výroba brýlí, které se nemlží. To se přeneslo právě i do plaveckého sportu. Plavecké brýle Swans se vyznačují kvalitním antifogem, pěkným zpracováním a také technologií, kdy u některých modelů je speciální zrcadlová vrstvu uvnitř brýlí a ne na vnější části, jak je tomu zvykem. V menším počtu jsou zastoupeny také plavecké doplňky.
VíceMusíte vybrat variantu.
Vložit komentář