Děkujeme za vaši přízeň v roce 2019

Všichni máme plnou hlavu Vánoc a svátků. Našli jsme si čas, abychom vám poděkovali, že jste s námi byli v tomto roce. V našem posledním článku tohoto roku naleznete zhodnocení uplynulého roku 2019.

Swimaholic/Sportex

Děkujeme všem swimaholikům, že plavali s námi a zachovali nám důvěru, nakoupili a posílali nám zpětnou vazbu. Přejmenovali jsme se na Swimaholic s.r.o. Rebrand je stále v procesu a již brzy se můžete těšit na nový eshop i prodejnu v nových barvách. Více informací naleznete v našem videuDěkujeme plavcům z Brna, pro které jsme letos otevřeli novou prodejnu, že u nás nakupují a doporučují dál. Pobočka roste díky vám!

V následujícím roce 2020 pro vás připravujeme otevření další prodejny v Plzni, tak se máte zase na co těšit. Nově jsme vám začali přinášet rozhovory a recenze s našimi profesionálními plavci.

Děkujeme, že jste s námi byli i na našem blogu, Facebooku, Instagramu a s našimi ambasadory na Youtube. Již brzy budeme mít 200 videí!

Do našeho sortimentu také přibyly nové značky a zase jsme se o kus posunuli vpřed. Děkujeme, že jste s námi! My jsme s vámi na stejné vlně, každý den rozšiřujeme naší produktovou nabídnou a zlepšujeme naše služby. Těšíme se na příští rok a nové výzvy. Vaše Sportex/Swimaholic parta!Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě