Plavecká čepice Swim Secure Bubble Swim Hat je díky reflexní barvě vhodná na plavání na otevřené vodě.
Materiál je 100% silikon - Silikon je velmi elastický materiál s velmi dlouhou životností. Po použití doporučujeme opláchnout pod tekoucí čistou vodou a nechat důkladně vyschnout.
Tato plavecká čepička nepropouští vodu a velmi dobře tak chrání vaše vlasy před namočením a hlavně před chlorem či slanou vodou.
Tato plavecká čepička je ideální na dlouhé vlasy nebo větší hlavu plavce. Plavecká čepička je tak uzpůsobená většímu objemu.
Určeno v univerzální velikosti pro dospělé.
| Parametr | Popis |
|---|---|
| Materiál | 100% Silikon |
| Vlastnosti |
Nepropustná
Na dlouhé vlasy |
| Věk | Dospělí |
| Barva |
Oranžová
Růžová Zelená Žlutá |
Léto je tady a s ním i čas dovolených. Pro většinu sportovců ale dovolená neznamená jen moře, pláž a sluneční brýle, ale také čas strávený jen pro sebe a podle ideálních představ. Pokud tedy chcete využít volné dny opravdu naplno, nezapomeňte také na sportovní výbavu. My se pochopitelně zaměříme na tu plaveckou.
Plavání na volné vodě je oblíbenou aktivitou pro mnoho lidí, kteří si chtějí užít přírodu a osvěžující zážitek. Je ale nutné zmínit, že plavání na otevřené vodě s sebou nese nejen výhody, ale také nevýhody či dokonce rizika. Proto předtím, než se ponoříte do vod písáků, přehrad, moří nebo řek dobře zvažte své síly a vybavení, které máte k dispozici.
Nejsme korporát. Jsme menší tým, kde každý člověk opravdu ovlivňuje, jak firma funguje.
Nehledáme člověka, který si přijde odsedět osm hodin. Hledáme parťáka, který přemýšlí, umí zabrat, když je potřeba, a má radost z dobře odvedené práce. Na oplátku dostane prostor růst, učit se nové věci a být součástí firmy, která se posouvá dopředu.
Rádi bychom našli nového Swimaholica, který by měl na starosti produktové portfolio na eshopu a naší privátní značku Swimaholic! Baví tě plavání, zajímáš se o novinky a plavecké produkty? Tak rozhodně neváhej a pošli nám svůj životopis!
Jak už může být patrné z názvu, firma Swim Secure se zaměřuje na to nejdůležitější a tím je bezpečnost ve vodě. Jejich motto „být v bezpečí, být vidět,“ je propojené s produkty určenými pro dálkové plavání na otevřené vodě. Plavecké bójky, batohy, či vodotěsné kapsičky.Pomůcky Swim Secure využívaj jak začátečníci, dálkový plavci, triatlonisté ale i profesionálové.
Swimaholic je oficiálním distributorem Swim Secure pro Slovensko a Českou republiku.
VíceMusíte vybrat variantu.
Dotazy
Vložit komentář