Tipy na dárky k vánocům pro plavce

Vánoce se rychle blíží a my pro vás máme inspiraci na ty nej vánoční dárky pro plavce. V tomto článku najdete tipy na dárky pro muže, ženy i děti, na dárky praktické i univerzální, které padnou každému. 

Dárky pro závodní plavce

Pro závodní plavce tady máme opravdu velký výběr. Záleží jen na tom, co vám nebo vašim blízkým mezi pomůckami chybí. Tak se pojďme podívat o co si můžete napsat ježíškovi nebo co dát dětem jako překvapení:

Brejličky Cobra Ultra Swipe - volba se kterou nešlápnete vedle. Tyhle brejličky miluje většina plavců a nedá na ně dopustit. Vybírat můžete z několika barev.

Brejličky Speedo Fastskin Hyperelite - další velmi oblíbené brejličky. Nejprodávanější brejličky na našem e-shopu, které určitě budou patřit k nejlepším dárkům.

Povlečení Swimming pool - který závodní plavec by si nepřál mít bazén i doma. Povlečení je vyrobené z velmi příjemného materiálu a nemusí se žehlit.

Plavecké ploutve Arena Powerfin Pro - nejoblíbenější ploutve současnosti. Najdete je u nás v několika barvách.

Plavecká deska - čas od času je potřeba pořídit novou destičku a proč ne třeba k vánocům jako dárek. Určitě nešlápnete vedle s plaveckou deskou Arena nebo třeba s deskou Funkita Smash Mouth. Za nás je dobrá volba i naše plavecká deska Swimaholic.

Batoh - batůžek do kterého se vejdou všechny pomůcky a nebo se do něj plavec zabalí na víkendové závody. Máme hned několik tipů, Arena Fastpack nebo limitku Arena Spiky Backpack, super barevný Funkita Lake Acid Elite Squad Backpack a nakonec Mad Wave Lane Backpack.

Dárky pro hobíky a kondiční plavce

Brejličky Aqua Sphere Kaiman - velmi oblíbené plavecké brýle, které nabízí skvělý poměr cena-výkon. Můžete vybírat t mnoha barev brýlí i sklíček. A nakonec mají univerzální tvar, takže sedí téměř každému.

Brejličky Arena Tracks Mirror - další velmi oblíbené brýle, které mají nastavitelný nos. Ideální pro ty, kteří chtějí v létě plavat venku (mají kouřová skla se zrcadlovou úpravou).

Plavecká čepička Long hair cap - dárek pro dámy s dlouhými vlasy. Čepička je dělaná speciálně na dlouhé vlasy a na zadní straně má vytvarovaný prostor na vlasy.

Packy Arena - packy jsou jednou z prvních plaveckých pomůcek, kterou si kondiční plavci kupují. Jsou dobré na posílení rukou a na trénink správného záběru.

Swimaholic deska - ačkoliv plaveckou desku většina lidí podceňuje, je to nenahraditelná plavecká pomůcka.

Plavecký vak Mad Wave - kam všechny ty pomůcky dát? Zbavte své blízké nebo sebe igelitky a začněte chodit na bazén s plaveckým vakem, do kterého se vejde vše co potřebujete.

Swimaholic Water Bottle - pitný režim je duležitý i při plavání.

 

Dárky pro děti

Od plavek přes brejličky až po hračky do vody. To všechno najdete tady.

Z dílny Swimaholic

Pokud chcete udělat radost sami sobě třeba novými pomůckami nebo čepičkou, určitě mrkněte na naše produkty. Mezi nejnovětšími najdete packy, šnorchl, hadříky na brýle, ale taky třeba klíčenku.

Vánoční klasika

A kdybyste náhodou nevěděli co, tak se spolehněte na klasiku, máme i ponožkyVšechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě