Špunty do uší Speedo Ergo Earplug jsou vyrobeny z TPR. Špunty jsou v univerzální dospělé velikosti. Jsou ergonomicky navrženy pro maximální pohodlí a snadné vložení a vyndání špuntů.
Špunty jsou dodávány v plastové krabičce, která slouží k bezpečnému uložení špuntů.
Pro mnoho plavců je voda v uchu velmi nepříjemná a některým způsobuje i zdravotní komplikace. Použití špuntů zabraňuje vniknutí vody do ucha a vy se můžete plavání věnovat naplno.
Parametr | Popis |
---|---|
Materiál | Termoplastická guma |
Barva |
Šedá
Modrá |
Nejen v době covidové, ale i v zimních měsících mnoho plavců používá plaveckou bójku. Plavecká bójka a suchý vak jsou již skoro nedílnou součástí plavaní na otevřené vodě. Zajímá vás, proč si takovou bójku pořídit také?
Nezapomeňte, že se blíží svátek všech zamilovaných. My jsme nezapomněli, a nachystali jsme pro vás pár tipů na plaveckou výbavu. Máte už dárek na Valentýna?
Podívejte se na přehled novinek, které přistály v našem plaveckém e-shopu. Využijte času navíc, když jsou bazény ještě zavřené, a projděte si v klidu novinky od různých plaveckých značek. Je v nabídce i něco pro vás?
Musíte vybrat variantu.
Dotazy
Vložit komentář